Ресурсний центр ГУРТ запрошує юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які мають досвід оперативного комплексного забезпечення оргтехнікою замовників, взяти участь у тендері з комплексного забезпечення оргтехнікою Ресурсного центру ГУРТ.

Цілі комплексного забезпечення оргтехнікою:

Забезпечити ефективну електронну комунікацію між працівниками організації (10 осіб), працівниками організації та правлінням організації (5 осіб).
Забезпечити звуковий та візуальний супровід роботи редакції порталу ГУРТ в офісі організації.
Очікується, що зацікавлені провайдери запропонують план забезпечення оргтехнікою вказаних вище потреб організації, у якому буде зазначено кількість та специфікація необхідної оргтехніки, а також перелік необхідних додаткових послуг для встановлення/введення в експлуатацію оргтехніки.

Строки забезпечення оргтехнікою: встановлення/введення в експлуатацію оргтехніки має відбутись не пізніше 31 жовтня 2014р.

Заявка повинна містити:

Коротку інформацію про заявника з описом досвіду оперативного комплексного забезпечення оргтехнікою замовників
План забезпечення оргтехнікою потреб організації
Пропонований графік виконання плану
Кошторис виконання плану
Вартість товарів/послуг, пропоновані умови оплати та розрахунків
Ключові критерії оцінювання заявок:

Повнота та якість поданого плану забезпечення оргтехнікою потреб організації
Строки виконання плану
Вартість товарів/послуг
Умови оплати
Уточнюючі запитання приймаються в електронному вигляді на електронну адресу tender@gurt.org.ua з поміткою «Оргтехніка» до 18:00 09 жовтня 2014 року.

Заявки на участь у тендері приймаються в електронному вигляді на електронну адресу tender@gurt.org.ua з поміткою «Оргтехніка» до 18:00 10 жовтня 2014 року.

Leave a Reply

Your email address will not be published.