ГО «Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» бажає скористатися послугами аудиторської фірми для проведення ревізії фінансової діяльності організації. Аудит здійснюється у відповідності з міжнародними стандартами аудиту.

Для участі в тендері зацікавлені організації представляють наступне:

  1. Лист зацікавленості, який повинен містити найменування організації, адресу, контактну інформацію (телефон, адреса електронної пошти, адреса веб-сторінки), ПІБ менеджера, повне найменування організації. У листі повинна бути підпис керівника і печатка. 
  1. Копії реєстраційних документів.
  2. Розрахунок вартості послуг.
  3. Технічна записка, яка повинна містити    підтверджену інформацію про досвід у проведенні фінансового аудиту українських неурядових організацій та кваліфікованого персоналу (у тому числі копії сертифікатів перевірки аудиторів кваліфікації), а також план дій.

Письмові документи мають бути надіслані на e-mail адресу: tamarisk.org.ua@gmail.com

Термін подачі пропозицій до 15 вересня  2015 року (23.59 за київським часом). Заявки, подані після вищевказаного терміну, не будуть представлені на розгляд конкурсної комісії.

Рішення тендерного комітету Центру «Тамариск»   буде прийнято 22 вересня 2015 року. Всі організації, які представили свої пропозиції в межах зазначеного терміну, будуть поінформовані про прийняте рішення.

Аудиторська перевірка повинна початися не пізніше 28 вересня 2015 року. Результати аудиту мають бути надані не пізніше 6 жовтня 2015 року.

Коло ведення

ГО «Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» бажає скористатися послугами аудиторської фірми для цілей аудиту організації за період з 01.01.2014 р. по 31.12.2014 р.

Цілі та обсяг аудиту: перевірка ведення бухгалтерського обліку та фінансової звітності.

ГО ЦПГКІ «Тамариск» з нетерпінням чекає плідної співпраці.
З повагою,
Тетяна Карельська
Директор
ГО «Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск»

Тендер на проведення аудиту_Тамариск

Leave a Reply

Your email address will not be published.