У Центрі підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» 20-21 липня відбувся дводенний тренінг «Еволюція цінностей: 7 ключів до конструктивної взаємодії з різними людьми».

Слухачами тренінгу стали представники півтора десятка громадських організацій Дніпропетровської, Донецької та Запорізької областей. Для цього їм довелося пройти конкурсний відбір.

Заняття вела провідний тренер «Тамариску» Наталія Стаднічук.

Під час тренінгу була розглянута концепція розвитку людських цінностей, яка описує основні стадії розвитку особистості, організації та суспільства незалежно від культурних відмінностей.

«Люди по-різному сприймають реальність. Це стосується і проектів, які реалізують громадські організації. Даний фактор необхідно враховувати при вибудовуванні відносин з усіма сторонами процесу», – підкреслила у вступному слові актуальність зачепленої теми Наталія Стаднічук.

Розуміння спіральної динаміки дає практичні ключі до процесів суспільного розвитку і залучення людей до позитивних змін в громадах. Основоположник теорії – американський психолог Клер Грейвз, приятель і послідовний опонент Абрахама Маслоу (творця широко відомої «Піраміди Маслоу»). В даний час напрацювання Грейвз використовують в своїй роботі уряд США, ООН, знайшли вони своє застосування і в комерційній сфері.

Під час тренінгу учасники в ігровій формі вчилися краще розуміти мову, навички і поведінку людей, які проходять різні стадії світосприйняття. Це дозволить учасникам вдосконалити свої комунікаційні навички з урахуванням ціннісних орієнтирів, важливих для різних цільових аудиторій і соціальних груп.

Захід проводився за фінансової підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Leave a Reply

Your email address will not be published.