20 жовтня в селі Новомиколаївка завдяки грі Світ Громад: вчились командній роботі та моделювали сценарії розвитку громади.
Формування громадянських навичок – це повільно, але інвестує у майбутнє!
Гру проводив Антон Вусик представник Центр підтримки громадських і культурних ініціатив “Тамариск” Мова йде не про примітивну монополію, як багато-хто подумав. “Світ громад” стратегічна гра і має рівні складності, залежно від обраного сценарію. Це маленька модель громади і під час гри всі твої рішення демонструють істинну зацікавленість у тому чи іншому питанні.
🎯⚡️ Потрібно зрозуміти, що проблема повільного розвитку територій не у відсутності грошей на територіях, а в людях, які не вміють знайти спільну мову, спільно прийняти рішення та очікують швидкого вирішення всіх проблем без їх участі.
📈🤝 Ми повинні розуміти, що неможливо зробити все «сьогодні», процес розвитку поступовий, як і будівництво будинку: спочатку створюється фундамент, потім будуються стіни, тощо.
Не зважаючи на “життєві обставини”, на “індивідуальні цілі”, ми зіграли як команда і підняли громаду з банкрутства на хороший рівень розвитку.
Сьогодні гра – завтра реальне життя!

Leave a Reply

Your email address will not be published.