Вже зовсім скоро наша країна відзначатиме День Незалежності. 1991-ого року ми переосмислили українську історію, але сьогодні боротьба за незалежність триває. Адже омріяне майбутнє не приходить само собою. Воно твориться зусиллями всього народу.

ГУРТ працює для успішної і свідомої України, і ми віримо, що стоїмо на порозі позитивних змін. Знаємо, що Україна перемагає, і хочемо поділитись цим із Вами! Ми присвятимо цей місяць кожному з нас – українцям і найголовніше – Україні.

Як казав Євген Сверстюк, “Ситуація, яка сьогодні склалась в Україні, сприятиме визріванню. Країнам потрібні десятиліття, а то і століття років для нього. А ми уже наблизились і Україна визріває до відчуття самоповаги себе як нації. Ми живемо в добрий час, коли є попутний вітер для такої роботи. Крім того, Україна має колосальний виграш в тому, що вона обстоює засадничі людські і духовні цінності”.

Протягом місяця ми писатимемо історії про великі справи українців, про ініціативи в містах та громадах, про організації, які всупереч обставинам і без зовнішньої підтримки втілюють свої проекти і всі разом, цеглина за цеглиною, розбудовують нашу країну. Ми знайомитимемо Вас із ровесниками нашої країни та із тими, хто вже сказав своє слово в “українотворенні”. ГУРТ писатиме про тих, хто без зайвого розголосу робить те, що змінює долю України на краще.

На День Незалежності ми готуємо свято для тих, хто вже розбудовує громадянське суспільство. Імена кращих волонтерів України дізнаємось 27 серпня 2014 року о 14.00 у приміщенні Клубу Кабінету Міністрів України на Урочистій Церемонії нагородження переможців конкурсу “Волонтер року 2013”.

Ми спробуємо показати і підтвердити, що те, якою буде країна через десять років, залежить не так від президента, прем’єра чи депутатів, як від кожного з нас. І тільки спільними зусиллями ми можемо збудувати Україну, в якій нам хотілось би жити.

ГУРТ закликає Вас долучитися до обговорення! Зробіть свій внесок у розбудову країни! Беріть участь в опитуванні, коментуйте матеріали, пропонуйте свої теми, дописуйте в блозі.

Разом ми зможемо показати, що Україна на правильному шляху і її доля залежить лише від нас!

Leave a Reply

Your email address will not be published.