21-22 та 28-29 листопада в рамках проекту «Активно долучаємось до позитивних змін у країні» відбулись два тренінги для студентської молоді міста Дніпра на тему: «Розробка соціальних проектів у команді».

У ході тренінгів учасники отримали знання щодо структури та основних складових проекту. Ознайомились з ефективними підходами до розробки проектів у команді.

Практична розробка проектів відбувалась на основі ідей та ініціатив, запропонованих студентською молоддю Дніпра. Учасники працювали спільно, моделюючи процес розробки проектів у команді: формували ідею, визначали цільову аудиторію, будували «дерево проблем», прописували план реалізації та прораховували бюджет проекту і ще багато іншого.

Результатами роботи в групах стали підготовлені проекти, спрямовані на допомогу дітям – сиротам, приведення до ладу двох парків міста Дніпро, створення мобільного додатку для інформування громадян про соціально-політичні процеси у місті, впровадження інноваційних програм до шкільної освіти. Студенти говорили про своє бажання найскоріше їх реалізувати.

Тренінг провела ведучий тренер Центру «Тамариск» Наталія Стаднічук.

Проект «Активно долучаємось до позитивних змін у країні» реалізується в рамках програми «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.