20 червня 2018р. у  місті Дніпро пройшла стратегічна сесія, присвячена розробці законопроекту «Про громадську користь та волонтерську діяльність».

Організатори заходу: громадська організація «Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» та Дніпровська міська організація політичної партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка.

Участь у сесії взяли представники більше 70 організацій громадянського суспільства, журналісти, експерти з питань фінансів, юриспруденції та аудиту.

Метою стратегічної сесії було обговорення кращого світового досвіду та напрацювання пропозицій щодо законодавчого закріплення права кожного громадянина перераховувати від 1 до 2% свого податку з доходів (які і так платять) фізичних осіб на фінансування діяльності певних інституцій громадянського суспільства (громадських організацій, волонтерських груп, благодійних фондів, асоціацій та інших об’єднань громадян).

Впровадження такого механізму дозволить забезпечити фінансову стійкість громадських організацій і сприятиме більшій їх спрямованості на вирішення суспільно корисних завдань їхніх цільових груп.

Участь у роботі стратегічної сесії взяв Анатолій Гриценко, лідер партії «Громадянська позиція», який зі свого боку стати політичним провайдером  даного законопроекту та створення сприятливої нормативно-правової бази для розвитку громадянського суспільства в Україні.

Leave a Reply

Your email address will not be published.