У Львові з 27 по 30 січня пройшло стажування для субгрантерів на тему «Місцева реформа – децентралізація та сталий розвиток громад» рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», за підтримки Європейського Союзу.

Першого дня голова Центру «Жіночі перспективи»  Максимович Любов Володимирівна розповіла про історію створення програми, учасники презентували свої організації та проекти і розповіли успішні історії щодо реформування місцевих громад та проблеми з якими стикалися при впровадженні адміністративної реформи.

Другого дня відбувся візит у Львівську ОДА а саме до офісу Реформ де їх зустрів Віталій Корецький який розповів про децентралізацію у Львівській області.

Після візиту учасники вирушили до офісу ГО «Центру «Жіночі перспективи» де відбувся тренінг на тему об’єднання громад,  розробка Стратегічних планів розвитку ОГ, який провів Олександр Софій, керівник аналітичної групи «Європейський діалог».

Останні два дні учасники провили на Першому Всеукраїнському Форумі сталого розвитку «Перспективи та можливості сталого розвитку громад» проведеного громадською організацією «Реформи разом» та Інститутом Народознавства НАН України у партнерстві з ГО “Центр “Жіночі перспективи” та Міжнародним фондом «Відродження».

В стажуванні прийняли участь субгрантери проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» у Дніпропетровській області за підтримки Європейського Союзу та ПРООН, що адмініструє Центр підтримки громадських  і культурних  ініціатив «Тамариск».

Дніпропетровську область представили  Антон Вусик член благодійної оргнаізації «Волоський фонд розвитку громади» і Юлія Матвієнко громадська організація «Молодіжне об’єднання» «Нагель».

1 2 3 4 5 6 8

Leave a Reply

Your email address will not be published.