7 квітня 2020 року відбулася робоча зустріч у форматі онлайн, учасниками якої стали працівники Підгородненського будинку культури, Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» та представник Фонду «Діти Словаччини» Петр Ленчо (Peter Lenco) – координатор проекту «Спільноти, дружні до дітей і молоді».

Під час онлайн-зустрічі ми обговорювали реалізацію спільного проекту «Спільноти, дружні до дітей і молоді». Проект направлений на закріплення позицій дітей та молоді як громадян в їх місцевих громадах, підтримку їх прав і залучення їх до участі в вирішенні місцевих проблем.  

Партнерами проекту є організації з 6 країн, а саме: Польщі, Угорщини, Словаччини, Албанії, Чехії та України .

Під час обговорення Петр поділився з нами своїм досвідом та прикладами щодо того, як відбувається процес прийняття рішень за участі молоді Словаччини. Також Петр розповів, яким чином підтримується зв’язок між органами влади та місцевими молодіжними організаціями.

Наприкінці зустрічі було обговорено наступні кроки та етапи нашої подальшої співпраці.

В рамках проекту кожен із партнерів проведе зустрічі-консультації з молоддю та місцевою владою щодо питань участі громадян в прийнятті рішень. Наступним кроком стане проведення міжнародної конференції, де учасники зможуть поділитися своїм досвідом та матимуть змогу спільно обдумати та створити план подальших дій щодо покращення ситуації в своїх країнах з приводу залучення громадян до прийняття рішень.

Проект співфінансується урядами Чехії, Угорщини, Польщі та Словаччини через Вишеградські гранти Міжнародного Вишеградського фонду. Місія фонду полягає у просуванні ідей щодо сталого регіонального співробітництва в Центральній Європі.

Автор:
Ангеліна Овсієнко

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.