3-4 квітня 2018 року у м. Дніпро для другої групи громадських активістів з  Дніпропетровської, Запорізької, Харківської, Донецької, Луганської областей в рамках програми 7-ї Школи позитивних змін проведено дводенний тренінг «Менеджмент соціального проекту».

Учасники навчались поточному плануванню, аналізу, оцінки та мінімізації проектних ризиків, ефективному впровадженню змін. Отримали практичні інструменти  для покращення власних проектів. Під час роботи в групах у якості кейсів було розглянуто три реальних проекти запропонованих учасниками:

  • «Міському спортзалу нове життя задля покращення фізичного розвитку дітей», мета якого , на базі Першотравенського міського спортзалу створити для оздоровлення та фізичного розвитку дітей різних вікових категорій.
  • «Парково-розважальний комплекс «Калейдоскоп бажань», який передбачає створення місця для активного дозвілля.
  • «Молодь будує майбутнє», який направлений на активізацію молоді різної вікової категорії шляхом залучення їх до неформальної освіти та впровадження спільних проектів у місті

Під час групової роботи на тренінгу учасники отримали навички ефективної командної взаємодії, розподілу ролей та відповідальності у команді, створення системи ефективної внутрішньої комунікації під час реалізації проекту.

Також, під час жвавої дискусії  учасники обговорили методи покращення планів моніторингу й оцінки проекту та отримали поради тренерів щодо підготовки якісних описових та фінансових звітів.

Тренінг проводила ведучий тренер Центру «Тамариск» Наталія Стаднічук, а, також, учасники мали змогу ознайомитись з підходом, що базується на правах людини, який презентувала Тетяна Карельська, директор Центру «Тамариск».

7-ма «Школа Позитивних Змін» проводиться в рамках програми Центру підтримки громадських  і культурних ініціатив «Тамариск» за фінансової підтримки Фонду імені Ч.С. Мотта.

Leave a Reply

Your email address will not be published.