Наші партнери ГО “Прометей” залучають мешканців Новомосковська до спільних дій у вирішенні проблем громади за допомогою анімації. 8 квітня 2023р в просторі ПлюсПлюс++ відбувся воркшоп «Соціальна анімація у твоєму смартфоні».

? Експерткам з громадської організації  “Прометей”, завдяки застосуванню інструментів фасилітації вдалось створити робочу атмосферу для спілкування. Учасники озвучили сфери, які бентежать їх зараз. Обрали та детально обговорили 2 актуальні теми і напрацювали бачення, щодо конкретних дій для покращення життя в громаді, в межах обраних напрямків

?Після ґрунтовного обговорення, перейшли до творчої практики зі створення соціальних анімаційних роликів з використанням технології Stop motion animation (стоп моушн)

✅Команди презентували свої ідеї та рішення у вигляді коротких, але надзвичайно глибоких за змістом відеороликів, які мають на меті привернути увагу до таких тем: “Профілактика насилля” та “Роль реабілітаційного центру в громаді”. Роботи учасників опублікуємо окремо

?Захід в рамках проєкту «Підвищення інформаційно-комунікаційного потенціалу ОГС Східної та Центральної України», який реалізується Центром «Тамариск»  за фінансової підтримки NED (https://www.facebook.com/National.Endowment.for.Democracy/)

Leave a Reply

Your email address will not be published.