Ви – тренер? Маєте досвід роботи з соціально-незахищеними категоріями молоді? Запрошуємо Вас до участі в проекті «Молодь для молоді: знай свої права, змінюй життя».

Мета проекту: розвинути потенціал молоді для втілення соціальних змін в інтересах соціально незахищених однолітків, представників місцевих громад шляхом розвитку навичок фасилітації та лідерства, підвищення обізнаності про громадянські та соціальні права, розвитку національної молодіжної мережі підтримки.

Тривалість проекту: з вересня 2014 року до травня 2015 року.

У рамках проекту передбачено:

тренінг для тренерів за програмою підвищення соціальної компетентності молоді «Як стати успішним» (5-6 денний тренінг в останній тиждень жовтня – початок листопада)*;
тренінг для тренерів за модулем «Реалізація соціальних прав молоді» (3-денний тренінг в кінці листопада)*;
створення учасниками проекту молодіжних клубів для соціально незахищеної молоді у своїх громадах, проведення тренінгових занять за програмою «Як стати успішним» (листопад 2014р. – травень 2015р.)*;
супервізійні зустрічі, творчі дискусії, робочі групи, дистанційна підтримка учасників протягом всього проекту (перша супервізійна зустріч – січень 2015р.)*;
3-денна підсумкова літня школа та вручення сертифікатів тренера за програмою «Як стати успішним» (червень 2015р.)*.
Відбір тренерів

В рамках проекту вже відібрано групу активних молодих людей віком 18-24 роки, які взяли участь у тренінгу з розвитку тренерської майстерності. Передбачається, що за потребою, молоді люди та тренери будуть спільно проводити тренінгові заняття для соціально незахищеної молоді. Тому пріоритет у відборі тренерів буде надаватися кандидатам з Дніпропетровської, Закарпатської, Київської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей та м. Київ. Проте, в першу чергу, при відборі учасників організатори братимуть до уваги досвід проведення тренінгів для дітей та молоді, позбавлених батьківського піклування, інших категорій соціально незахищеної молоді.

Зацікавлених кандидатів до 18 жовтня 2014 р. включно просимо заповнити анкету учасника (для її завантаження натисніть тут) та надіслати її на електронну адресу training@p4ec.org.ua. Кандидати, які пройдуть конкурсний відбір, отримають підтвердження електронною поштою 20 жовтня 2014 року.

Умови участі в проекті:

Витрати на організацію тренінгів та інших заходів здійснюються за рахунок проекту. Організатори компенсують учасникам витрати на проїзд до Києва та забезпечують харчування, проживання для учасників з регіонів та методичні матеріали. Учасники сплачують реєстраційний внесок у розмірі 200 грн. для участі у двох базових тренінгах.
Учасники матимуть можливість на конкурсній основі отримати міні-грант для забезпечення діяльності молодіжного клубу.
Сертифікат тренера за програмою «Як стати успішним» отримають учасники, які братимуть участь у всіх етапах проекту.
*Час проведення тренінгів та інших заходів може бути змінений з міркувань безпеки

Leave a Reply

Your email address will not be published.