З 12 по 15 червня 2018 року у м. Дніпро в Центрі «Тамариск» розпочала свою роботу «Школа проектного менеджменту». Першим тренінгом в рамках школи став «Логіко-структурний підхід розробки проекту». Участь у тренінгу взяли представники 20 –и громадських організацій з Запорізької, Київської, Полтавської, Дніпропетровської, Харківської, підконтрольних територій Донецької та Луганської областей, які пройшли конкурсний відбір.

У ході тренінгу учасники детально вивчали всі аспекти розробки  проектів такі як: життєвий цикл, оцінка ризиків, фази розвитку команди і організація її роботи, управління зі змінами та опір змінам. Важливо, що у ході групової роботи учасники навчались складати робочий план, моніторинг та робити оцінку власного проекту.

Жваве обговорення викликали такі аспекти проекту як, аналіз зацікавлених сторін та комунікація в команді.

Учасники ділились враженнями:

«Мені сподобалось підхід до тренінгу, починаючи з організації і розкриваючи тему проекту, донесення інформації, робота в команді».

«Логічна матриця, яка на перший погляд здалась дуже складним елементом, виявилось найкориснішим, найлегшим, найлогічнішим способом перевірки нашої мети (проекту) та методів втілення».

«Дуже корисний тренінг, професійний тренер, гарна програма, чудова група. Багато комунікації».

Тренінг проводила ведучий тренер Центру «Тамариск» Наталія Стаднічук

Школа проектного менеджменту проводиться в рамках програми Центру підтримки громадських  і культурних ініціатив «Тамариск» за фінансової підтримки Фонду імені Ч.С. Мотта.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.