Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» запрошує активних людей з міст, районних центрів та сіл Дніпропетровської області до участі у проекті «Розвиток та підтримка місцевих громад у малих містах та сільських районах Дніпропетровської області».

Проект спрямований на розвиток та підтримку місцевих громад у містах та сільських районах Дніпропетровської області шляхом проведення навчання громадських активістів у четвертій Школі позитивних змін та створення мережі експертів з підтримки громадської участі. Учасники програми отримають компетенції експертів, фасилітаторів та тренерів, досвід проведення комунікативних та навчальних заходів, взаємодії в рамках мережі експертів, що стане базою для їх діяльності у місцевих громадах.

Проект реалізується за підтримки Фонду Сприяння Демократії Посольства США в Україні.

Програма четвертої Школи позитивних змін включатиме:

Проведення 2-денних тренінгів:

Тренінг для тренерів: навчання дорослих (4 дні).
Консультації фахівців з питань створення, діяльності та підвищення професійного рівня організацій громадянського суспільства (ОГС).
Комунікативні та інтеграційні заходи для учасників, інформаційна підтримка.
Організація і розвиток мережі експертів, а саме проведення одноденних семінарів, консультацій та комунікативних заходів в містах і сільських районах області.

До участі у програмі запрошуються представники громадських та благодійних організацій, соціальних центрів, будинків культури та бібліотек, закладів освіти, які:

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах. Бажана участь не менш 2-х учасників від однієї організації або з однієї територіальної громади.

Для участі у програмі необхідно заповнити он-лайн анкету-заявку не пізніше 11 серпня 2014 р.

Відібрані фіналісти будуть запрошені до участі у першому тренінгу 21 – 22 серпня 2014 р.

Контактна особа:
Віолетта Капітон, тел. (093) 137 94 57, ел. пошта: tamarisk@tamarisk.org.ua