26-27 червня 2018 року у місті Дніпро в Центрі підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» проведено тренінг «Основи фасилітації» для другої групи учасників Школи позитивних змін. Участь у заході взяли громадські організації з Дніпропетровської, Запорізької, Харківської, Донецької, Луганської областей.
У ході тренінгу учасники отримали знання та навички з питань фасилітації процесу у різних соціальних групах. Під час навчання представники громадського сектору засвоювали інструменти фасилітації, визначали основні компетенції та навички фасилітатора. У ході групової роботи кожен учасник на практиці мав можливість побути фасилітатором.
Учасники тренінгу навчались аналізувати процес з різних позицій: учасника, фасилітатора та наглядача
Після тренінгу учасники поділились відгуками:

  • «Буду застосовувати методи фасилітації на заходах, що проводяться нашою організацією».
  • «Сподобалась робота в команді та практичні заняття».
  • «Сподобалась організація тренінгу та доступність викладеної на ньому інформації».
  • «Найбільше мені сподобалось те, що на другий день занять, ми замість опрацювання теорії відпрацьовували практичні навички і методи фасилітації. Я здобула нові знання та відкрила для себе нові методи».
  • «Сподобалася робота в різних групах та поєднання теорії з практикою».

Тренінг проводила ведучий тренер Центру «Тамариск» Наталія Стаднічук
7-ма «Школа Позитивних Змін» проводиться в рамках програми Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» за фінансової підтримки Фонду імені Ч.С. Мотта.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.