До участі в Школі запрошуються представники громадських та/або благодійних організацій Дніпропетровської, Кіровоградської, Запорізької, Полтавської, Харківської та Донецької областей.
Школа організаційного розвитку – це серія коротких майстер-класів від провідних тренерів України. Цей формат дозволяє осягнути основи створення, врядування та управління громадською або благодійною організацією усього за два робочі дні. Школа організаційного розвитку – крок до високої професійності організацій громадянського суспільства!
Цього разу Школа буде тематичною, присвяченою інструментам налагодження діалогу та ефективних комунікацій. Особливо корисною буде участь в Школі для тих організацій, що працюють над вирішенням конфліктів і над розбудовою культури миру.
Для кого? Школа організаційного розвитку проводитиметься для громадських активістів, волонтерів, представників ініціативних груп та зареєстрованих організацій. Захід передбачає участь 30-35 представників ОГС.
Дата та місце проведення: 7-8 квітня 2015 року, м. Дніпропетровськ.
У програмі Школи:
- Діалог як інструмент примирення
- Стратегічне планування в громадській організації
- Діалог громади з владою
- Зовнішні комунікації як інструмент діалогу
- Фінансовий менеджмент в ОГС
- Майстерня по заповненню заявки для отримання гранту на організаційний розвиток
- Нові медіа: інструмент протидії пропаганді та побудови ефективної комунікації
Вартість участі в Школі: безкоштовно! По закінченню школи учасники отримають сертифікат. Організатори забезпечують учнів Школи роздатковими матеріалами та покривають витрати на проживання та харчування. Дорожні витрати організаторами не відшкодовуються.
Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням: http://goo.gl/forms/Yf2vE4yP7R
до 3 квітня 2015р.
Відбір учасників відбувається на конкурсній основі. Перевага надаватиметься представникам малих міст, міст обласного підпорядкування, районів, сіл та селищ вказаних областей.
Контактна особа – Тетяна Карельська, моб. тел. 0676363240
e-mail: tamarisk@tamarisk.org.ua
*******
Школа організаційного розвитку проводиться ІСАР «Єднання» спільно з Центром підтримки громадських і культурних ініціатив “Тамариск” за фінансування Уряду Швеції (SIDA) у межах проекту «Механізм Маркетплейс для розвитку громадянського суспільства».