До участі в Школі запрошуються представники громадських та/або благодійних організацій Дніпропетровської, Кіровоградської, Запорізької, Полтавської, Харківської та Донецької областей.

Школа організаційного розвитку – це серія коротких майстер-класів від провідних тренерів України. Цей формат дозволяє осягнути основи створення, врядування та управління громадською або благодійною організацією усього за два робочі дні. Школа організаційного розвитку – крок до високої професійності організацій громадянського суспільства!

Цього разу Школа буде тематичною, присвяченою інструментам налагодження діалогу та ефективних комунікацій. Особливо корисною буде участь в Школі для тих організацій, що працюють над вирішенням конфліктів і над розбудовою культури миру.

Для кого? Школа організаційного розвитку проводитиметься для громадських активістів, волонтерів, представників ініціативних груп та зареєстрованих організацій. Захід передбачає участь 30-35 представників ОГС.

Дата та місце проведення: 7-8 квітня 2015 року, м. Дніпропетровськ.

У програмі Школи:

  • Діалог як інструмент примирення
  • Стратегічне планування в громадській організації
  • Діалог громади з владою
  • Зовнішні комунікації як інструмент діалогу
  • Фінансовий менеджмент в ОГС
  • Майстерня по заповненню заявки для отримання гранту на організаційний розвиток
  • Нові медіа: інструмент протидії пропаганді та побудови ефективної комунікації

Вартість участі в Школі: безкоштовно! По закінченню школи учасники отримають сертифікат. Організатори забезпечують учнів Школи роздатковими матеріалами та покривають витрати на проживання та харчування. Дорожні витрати організаторами не відшкодовуються.

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням: http://goo.gl/forms/Yf2vE4yP7R

до 3 квітня 2015р.

Відбір учасників відбувається на конкурсній основі. Перевага надаватиметься представникам малих міст, міст обласного підпорядкування, районів, сіл та селищ вказаних областей.

Контактна особа – Тетяна Карельська, моб. тел. 0676363240

e-mail: tamarisk@tamarisk.org.ua

*******

Школа організаційного розвитку проводиться ІСАР «Єднання» спільно з Центром підтримки громадських і культурних ініціатив “Тамариск” за фінансування Уряду Швеції (SIDA) у межах проекту «Механізм Маркетплейс для розвитку громадянського суспільства».

Leave a Reply

Your email address will not be published.