9-10 грудня 2019 року в Дніпрі у конференц-залі готелю відбувся тренінг «Публічні виступи і взаємодія з аудиторією». Тренінг для активістів Східного регіону України проводила Наталія Стаднічук – тренер, фасилітатор з багаторічним досвідом.

На тренінгу  громадські діячі взнали ключові якості, навички та компетенції успішного спікера. Розглядалися наступні питання:

  • Організація простору для ефективної групової взаємодії.
  • Комунікація з групою вербальна та невербальна. Мотивація та характеристики учасників заходів.
  • Особливості групової динаміки. Підготовка програми заходів з урахуванням групової динаміки. Мотивація та характеристики учасників заходів.
  • Структура та план ефективної промови.
  • Практика підготовки промов та публічних виступів.
  • Посилення впливу через маркування інтонаціями, жестами, мімікою, рухами. Практика публічних виступів та зворотного зв’язку високої якості.
  • Практика публічних виступів.

Під час тренінгу учасники отримали практичні знання та інструменти для підготовки та проведення комунікаційних заходів, що передбачають публічні виступи та спілкування з аудиторією.

Учасники ознайомилися з основами групової динаміки, та обговорили основні умови та засоби створення конструктивної атмосфери під час роботи з групою людей.

Важливим аспектом тренінгу стала практична робота з підготовки коротких промов з важливих для організацій учасників тем, що мають впливати на думку людей та заохочувати їх до позитивних та корисних дій.

Цікаво, що саме під час тренування публічних виступів учасникі дізналися про діяльність громадських організацій, які були представлені активістами. Коло інтересів громадських організацій дуже широке: робота з молоддю, екологія, ОТГ, робота з батьками, активістами, владою, волонтерська діяльність та міжнародна співпраця.

Комунікації та плани на майбутню спільну діяльність виникають одразу під час тренінгу. Наталія Стаднічук багато уваги приділяє саме практиці та формуванню навичок.

 Тренінг проводиться в рамках проекту «Підвищення інформаційно – комунікаційного потенціалу організацій громадянського суспільства Східної та Центральної України», який реалізується за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.

#Тамариск

Leave a Reply

Your email address will not be published.