20 вересня відбулася зустріч Молодіжної ради Підгородненської ОТГ при міському голові. Зустріч мала незвичайний характер, адже це був інформаційно-комунікативний захід, що ніс за собою нові знання та методи роботи Молодіжної ради.
Організаторами та фасилітаторами стали представники громадської організації «Квітка душі» Комар Ірина та Вусик Антон.
На заході була присутня молодь від 14 до 31 років, що дало змогу створити дружню та позитивну атмосферу. Були розглянуті дуже важливі питання, перш за все, для учасників. Особливо, взаємодія Молодіжної ради та громади м. Підгородне. Під час активного мозкового штурму молодь змогла сформулювати свої цілі на даний захід та поринути в роботу. Дякуючи постійній співпраці у групах, було відкрито 3 основних питання, а саме:
1. Що могло б зробити нашу громаду більш успішною?
2. Що мене радує в нашій громаді, але потребує доопрацювання?
3. Що мене засмучує в нашій громаді?
Депутати ради працювали у групах та змогли достатньо сильно «оголити» болючі проблеми ОТГ, й опрацювати декілька з них. Питання безхатніх тварин, зона відпочинку для молоді, неформальна освіта, унікальний КОД міста – все це хвилює учасників Молодіжної ради!
Організаційно захід був доповнений кава-брейками та смачними перекусами, що допомогло активізувати мозок та попрацювати у неформальній атмосфері. «Без смачної піци нікуди!» – поділився думкою Захар.
Спираючись на коментарі учасників, можемо зробити висновки: «За ці чотири години, я дізнався більше аніж за останній місяць, дуже дякую.» «Нарешті мі зібралися і ринули у правильне русло.» «Хочеться вже, нарешті, щось змінювати навколо. Ну, давайте, мерщій!»
Звичайно, емоцій було багато і у фасилітаторів, і в учасників, але, нарешті, «крига зрушила». Тепер є поштовх до дій та бажання творити. Захід можна вважати успішним, адже мету вдалося досягнути: активізувати молодь та визначити основні напрямки роботи Молодіжної ради Підгородненської ОТГ для формування стратегії роботи з молоддю в громаді. Депутати Молодіжної ради Підгородненської ОТГ при міському голові нарешті планують, фантазують та ставлять власні дедлайни. Найкраща подяка – це яскраві палаючі очі, вогонь яких зможе змінити світ навколо! Сил та незгасаючого бажання молоді, тільки вперед!
Захід проводиться ГО «Квітка душі» в рамках проекту «Підвищення інформаційно – комунікаційного потенціалу організацій громадянського суспільства Східної та Центральної України», який реалізується Центром «Тамариск» за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.
 
Автор:
Комар Ірина

Leave a Reply

Your email address will not be published.