2-3 лютого у Харкові відбудеться семінар-практикум для ЗМІ з питань вимушеного переселення, організований громадською ініціативою «КримSOS» за підтримки УВКБ ООН і Канадського фонду місцевих ініціатив в Україні.

Протягом перших двох днів відбудеться семінар, спрямований на знайомство з особливостями роботи ЗМІ при висвітленні тем внутрішнього переселення та здобуття практичних навичок із підготовки матеріалу на вищезгадану тематику.

На третій день учасники семінару запрошені в якості журналістів на круглий стіл «Налагодження діалогу між переселенцями і приймаючою стороною та сприяння сталому розвитку громади». Під час заходу представники ЗМІ поспілкуються з переселенцями із Криму та Сходу, зможуть налагодити співпрацю з місцевими органами сфері внутрішнього переселення, а опісля підготувати підсумковий матеріал на відповідну тему.

Спікерами заходу виступлять експерти громадських і міжнародних організацій, медіа-експерти.

Напружена ситуація в Донецькій та Луганській областях, а також в Криму, призвела до різкого зростання кількості внутрішньо переміщених осіб (ВПО) по всіх регіонах України. У той же час перед ЗМІ постає соціально-відповідальне завдання, що полягає в об’єктивному висвітленні цієї тематики.

Зареєструватись на тренінг можна за посиланням або за телефонами: (050) 604 07 30 (Євгенія Андреєюк), (095) 595 25 03 (Світлана Олєйнікова).

Leave a Reply

Your email address will not be published.