Семінар має на меті стимулювати жіноче підприємництво, інновації та місцевий економічний розвиток завдяки залученню 80 майбутніх чи вже працюючих жінок підприємців з Дніпропетровська, Запоріжжя, Донецька та Харкова для бізнес тренінгів та спілкування.

В партнерстві з Центром підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск», Українським жіночим фондом та Дніпропетровською обласною радою Посольство США має честь виступити спонсором проведення Семінару для жінок-підприємців «Українки в бізнесі».
Захід відбудеться 21 листопада 2013 року в приміщенні Академії митної служби України за адресою вул. Дзержинського, 2/4, м. Дніпропетровськ.
Семінар ґрунтується на отриманому натхненні і досвіді українських жінок, які взяли участь в конференції «Інвестуй в майбутнє», що проходила у Варшаві в листопаді 2012 року, а також у Жіночому форумі «Жінки підприємниці: наступна рушійна сила української економіки», що проводився в квітні 2013 року в Києві.
Цільовою аудиторією є місцеві жінки підприємці на різних стадіях бізнесу: успішні підприємці, що виступатимуть в ролі менторів, жінки підприємці, які нещодавно започаткували власний бізнес, а також ті, хто має перспективну ідею на стадії концепції, потребуючі допомоги чи додаткової інформації.
Одноденний семінар включатиме виступи спікерів, історії успіху та тренінги в малих групах на теми фінансів, маркетингу, юридичного захисту та прав інтелектуальної власності.
Інформацію щодо проведеного Форуму у квітні можна знайти тут:
http://ukraine.usembassy.gov/events/sonenshine-forum.html
http://www.uwf.kiev.ua/news/705
Контактна особа:
Олена Скрягіна, Центр «Тамариск»,
Тел.: (096) 938 49 13

Leave a Reply

Your email address will not be published.