31 березня 2017 року у селі Шевченко Дніпровського району Дніпропетровської області відбувся тренінг зі створення мультиплікаційних роликів. Основною метою тренінгу було ознайомити учасників з позитивними практиками використання соціальної мультиплікації у діяльності громадських організацій та продемонструвати технології створення соціальних роликів та найголовніше – навчити створювати мультфільми.

Крім створення мультфільмів такі заняття також допомагають учасникам відкритися одне одному під час невимушеного спілкування та спільної творчої роботи, краще зрозуміти прагнення та бажання одне одного, розвинути впевненість та проявити себе.

Тренінг відбувся в рамках проекту «Школа соціальної анімації «Територія міжрегіонального єднання» за фінансової підтримки Європейського Союзу,  в рамках проекту «Підтримка місцевих ОГС та громадських ініціативних груп для здійснення демократичних змін в Україні», який  адмініструє в Дніпропетровській області громадська організація «Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск».

Leave a Reply

Your email address will not be published.