Тренінг “Основи розробки соціального проєкту” відбувся 18 березня 2023 року в місті Дніпро. В тренінгу взяли участь 17 учасників з 12 організацій.

Громадські активісти, що тільки починають свою діяльність, та волонтери нашого регіону дізнавалися, як розробити проєкт разом з однодумцями, які існують правила та обмеження.  Як завжди, плани волонтерів амбітні та сміливі. Учасники разом з тренеркою Скрипченко Ларисою працювали з власними ідеями та визначали мету власного проєкту.

Практичні групові вправи по створенню « Дерева проблем» викликали багато емоцій, а ось над створенням “Дерева цілей” працювати було легко.   Процес не завжди простий, але надихаючий! Робочий план та плану моніторингу розробляли на одному з прикладів учасників.   Дякуємо усім, хто був з нами в цей суботній день! Неймовірні враження від команди, що зібралася на тренінгу! Успіхів вам!

Проєкт впроваджується Громадською спілкою «Мережа хабів громадянського суспільства України» в межах проєкту ПРООН «ЄС за діалог: зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало внаслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.