Діючі та звільнені військовослужбовці і персонал сектору безпеки і оборони України, які отримали травму, запрошуються до участі у програмі активної реабілітації «Повернення до життя» на 2016-2017 рр.

Що таке активна реабілітація?

Активна реабілітація – це комплекс заходів із застосуванням засобів фізичної культури та спорту, скерованих на самообслуговування, максимальну незалежність у повсякденному житті та побуті, інтеграцію та суспільну активність людини, що зазнала важких уражень опорно-рухового апарату або сенсорних функцій організму внаслідок травми, поранення чи захворювання. Основними складовими процесу активної реабілітації є фізична, психологічна та соціальна реабілітація.

Табір активної реабілітації  – один з методів відновлення фізичного та соціального стану людини після ураження опорно-рухового апарату або сенсорних функцій організму, внаслідок травми, поранення чи захворювання.

Метою табору є досягнення людиною з функціональними порушеннями, максимальної незалежності від сторонньої допомоги, і тим самим, покращення якості свого життя.

Де будуть проходити табори?

Західний реабілітаційно-спортивний центр Національного Комітету спорту інвалідів України (село Яворів, Турківського р-ну, Львівської обл.).

Що Ви отримаєте взявши участь у таборі активної реабілітації:

Для Вас працюватимуть:

Що передбачає програма активної реабілітації?

Ви зможете випробувати себе у різних спортивних дисциплінах – літніх та зимових (залежно від пори року проведення конкретного табору). А саме: настільний теніс, стрільба з луку, бочче, спортивний більярд, крокет, дартс, аеробіка, лижі – незалежно від ступеню та форми функціональних порушень.

Як стати учасником програми активної реабілітації?

Учасником програми активної реабілітації «Повернення до життя»можуть бути учасники бойових дій в зоні АТО, які мають порушення опорно-рухового апарату, в т.ч. ампутації кінцівок, порушення зору, слуху, травму хребта з ураженням спинного мозку, черепно-мозкові травми тощо, і які не мають відкритих ран та суворих протипоказань до фізичних навантажень.

В межах проекту буде проведено 17 таборів.

З графіком проведення таборів активної реабілітації можете ознайомитись на сайті НАІУ ( www.naiu.org.ua/nato).   Перший табір 27 липня – 07 серпня 2016 року. Відбір учасників відбуватиметься за заповненими анкетами.

Для участі у таборі необхідно:

заповнити анкету-заявку учасника табору, яку розміщено на сайті Національної Асамблеї інвалідів України, за адресою:www.naiu.org.ua/nato або безпосередньо звернутись до офісу Національної Асамблеї інвалідів України за телефонами: +38 050 4901094; +38 050 4094114; +38 044 279 61 82.

Участь у таборі є безкоштовною. 

Виконавці програми «Повернення до життя»:

Підтримка програми:

Контакти

http://gurt.org.ua/news/events/33022/bull/