12 травня 2019 року  в с. Новомиколаївка для представників громадської організації «Без Меж +», представників Громадської організації «Простір активної молоді» та активістів м. Підгородне було проведено тренінг «Стратегічне планування для Громадських Організацій», який провів тренер Andriy Krupyak, тренер який має досвід роботи з різними країнами світу, працює з міжнародними фондами та програмами щодо освіти дорослих в розвитку громадської активності.Дана зустріч відбулася за підтримки ГО Товариство Лева (м. Львів) та в рамках проекту, який фінансується фондом м.Вашингтон.

На цій робочій зустрічі активісті із міста Підгородне та с. Новомиколаївка разом розробили Стратегію розвитку громадської організації «Без Меж +» на два роки,  та початкові  кроки для громадської організації «Простір активної молоді». Саме стратегія дозволяє визначити своє майбутнє, розробити план дій для його досягнення та забезпечує просування до бажаного майбутнього.

Хочеться відмітити, що саме активісти міста Підгородне велику увагу приділили створенню громадського приватного простору. Це місто на їх погляд повинно стати дієвим поштовхом розвитку громадянського суспільства в м. Підгородне.

Leave a Reply

Your email address will not be published.