13 та 14 березня 2018 р. у місті Дніпро в Центрі підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» пройшов дводенний тренінг «Рівність прав, свобод і можливостей». Участь у тренінгу взяли студенти Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій.

Під час тренінгу студенти дізнались та підсилили свої знання стосовно прав людини, принципів, методів їх захисту, а також навчились виявляти «носіїв обов’язків» до відповідного права. Закріпили знання під час групових вправ, обговорень та презентацій таких як «Місто прав», «Карта прав студентів», гра «Країна гідності».

Зацікавленість у студентів викликала групова вправа «Карта прав студентів», де кожен міг висловити свою думку стосовно тих аспектів, що його цікавлять/непокоїть як студента, опираючись на отримані знання. Також, жваве обговорення було стосовно студентського самоуправління його можливостей, функцій та методів ефективного функціонування.

Під час гри «Країна гідності» студенти в ролі депутатів Верховної Ради мали можливість самостійно вибирати та комбінувати національні політики, враховуючи можливості країни, для захисту та реалізації рівності прав, свобод та можливостей.

Тренінг провів фаховий тренер Центру «Тамариск» Віталій Моргун та експерти Дмитро Корнієнко та Лариса Скрипченко.

Тренінг проходив в рамках проекту «Активно долучаємось до позитивних змін у країні», який реалізується в рамках програми «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Leave a Reply

Your email address will not be published.