Міжнародна громадська організація «Міжнародний центр розвитку і лідерства» запрошує Вас та Ваших колег взяти участь у тренінгу «Управління стресом» .

Актуальність:

Працівники «допомагаючих» професій, прийомні батьки та інші фахівці часто мають високий ризик потрапляння під дію стресогенних факторів.

На фоні постійного впливу стресогенних факторів та внаслідок накопичення негативних емоцій, виникає хронічний стрес, що має вкрай шкідливі наслідки для здоров’я особистості. Хронічний стрес веде до виснаження емоційних, енергетичних і особистісних ресурсів людини та до виникнення синдрому «емоційного вигорання».

Однією з основних умов протидії хронічному стресу та синдрому «емоційного вигорання» є формування психологічної та емоційної стійкості фахівців, а також умінь і навичок адекватного реагування в емоційно-напружених та складних ситуаціях. Отримані на тренінгу знання, уміння та навички управління стресом допоможуть запобігти накопиченню «шкідливих» емоцій та їх руйнуючому впливу на людину!

Цільова аудиторія. Спеціалісти ЦСССДМ, фахівці з соціальної роботи, соціальні працівники, спеціалісти служб у справах дітей, психологи, соціальні педагоги, працівники благодійних та громадських організацій, прийомні батьки та батьки – вихователі ДБСТ та усі охочі навчитися.

Мета тренінгу: підвищення емоційної компетентності учасників та формування стресостійкості.

Проходження даного тренінгу допоможе учасникам:

зрозуміти природу стресу та його прояви;
усвідомити, якою є нормальна психоемоційна та поведінкова реакція на стрес;
дізнатися про механізм виникнення стресу та види стресів;
розвинути навички управління власним емоційним станом;
розвинути навички саморегуляції;
набути вміння приймати конструктивні рішення у стресових ситуаціях;
набути вміння самостійно долати негативні наслідки тривалого шкідливого стресу.
Час проведення тренінгу.

Тренінг триватиме по одному дню – 23 вересня і 30 вересня 2014 року. Навчання проходитиме з 10:00 до 17:00.

Тренер – Олена Андрухович – сертифікований тренер МГО «Міжнародний центр розвитку і лідерства» (МЦРЛ): пройшла навчання у тренерів та експертів «Інституту соціальних послуг»(«Institute for Human Services»), США та Канади, сертифікований тренер МБО «Партнерство «Кожній дитині». Олена з 2004 року проводить тренінги для кандидатів у прийомні батьки та батьки – вихователі ДБСТ, спеціалістів соціальної сфери з питань захисту прав дітей по різним регіонам України та за її межами. Олена є автором власних тренінгових програм.

Сертифікат.

По завершенню тренінгу учасники отримають сертифікат.

Місце проведення тренінгу.
Тренінг проходитиме в офісі МГО «Міжнародний центр розвитку і лідерства» за адресою: м. Київ, вул. Гусовського, 12/7 (10 хв. пішки від метро Печерська), вхід біля ресторану «Августін», зліва від вхідних дверей необхідно натиснути на кнопку домофону та чекати, доки Вас зустрінуть.

Реєстрація.

Для участі у тренінгу 23 вересня необхідно до 19 вересня 2014 року зареєструватись на веб-сайті . Для участі у тренінгу 30 вересня необхідно зареєструватись до 26 вересня 2014 року за посиланням

При реєстрації необхідно вказати Ваше повне ім’я, місце роботи/посаду та контактний телефон.

ТРЕНІНГ БЕЗКОШТОВНИЙ!!!

Контактна особа.

Якщо у Вас виникнуть питання щодо організації тренінгу звертайтеся до тренінг-менеджера МЦРЛ за телефоном:
093 722 99 71, Дар’я Бондаренко.

Дякуємо за співпрацю!

Leave a Reply

Your email address will not be published.