Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» запрошує прийняти участь у тренінгу «Участь громадян у прийнятті рішень на рівні місцевого самоврядування».

Під час тренінгу учасники отримають знання щодо рівнів взаємодії влади та громади, механізмів участі громадян у місцевих справах, алгоритму громадських слухань та отримають практичні знання під час рольової гри громадські слухання в громаді.

До участі в тренінгу запрошуються представники громадянського суспільства з Дніпропетровської області, представників органів місцевого самоврядування, місцевої адміністрації.

Тренінг відбудеться  3 грудня  2018 р. у місті Дніпро в офісі Центру «Тамариск».

Учасники заходу забезпечуються матеріалами та харчуванням.

Будь ласка, для участі у конкурсі зареєструйтесь  до 12:00, 30 листопада 2018р. за посиланням: https://goo.gl/forms/z7B8XWolDx95M9OD3

Контактна особа: Віталій Моргун 097 589 29 27

Тренінг «Участь громадян у прийнятті рішень на рівні місцевого самоврядування» проводиться в рамках проекту  «Самоврядування для людей. Посилення потенціалу місцевого самоврядування та місцевої державної адміністрації у сфері співпраці з громадськістю» організовано громадською організацією «МАРТ», словацькою організацією PartnersforDemocraticChangeSlovakia, освітнім домом прав людини – Чернігів, за фінансової підтримки SlovakAid та Фонду домів прав людини (Осло, Норвегія).

Leave a Reply

Your email address will not be published.