31 травня 2019 року відбувся захід «Реконструкція козацького зимівника в місті Підгородне» на горі монашка. Проведення цього заходу стало можливим завдяки роботи діалогового майданчика. Адже рішення про проведення було прийняте на черговій зустрічі в рамках роботи діалогового майданчика в місті Підгородне.

Господар зустрічає гостей

 Як зазначають активісти та представники культури міста Підгородне, захід «Реконструкція козацького зимівника в місті Підгородне», буде поштовхом до розвитку зеленого туризму, та допоможе місту розкрити свій потенціал і стане окремим напрямком розвитку не тільки культури, а й створенням індустрії для малого бізнесу.

Захід в останній весняний день, громада м. Підгороднього провела на височайшому рівні семінар-практикум «Збереження та популяризація нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО : досвід м. Підгородне». Творчі колективи намагалися відтворити життя у козацькому зимівнику, який був розташований у м. Підгородньому на горі Монашки. Лунали козацькі пісні, гралися у козацькі розваги, смакували козацькі страви і все це було доповнено чудовими історіями міста. Сонце – грало, діти – танцювали, молодь та старше покоління – співали козацькі пісні, ковалі- ковали, бандуристи – грали, бойові козаки – всіх гостей зустрічали.

Leave a Reply

Your email address will not be published.