Регіональний семінар Українського форуму благодійників «Волонтерство та благодійність за новими правилами: можливості та виклики» відбудеться 23 вересня 2015 року в м. Харків.
Захід має на меті зміцнити потенціал регіональних волонтерських та благодійних організацій в управлінні фінансами, бухгалтерському обліку, залученні ресурсів та звітності.
Зустріч відбуватиметься в інтерактивному форматі: учасники зможуть ставити запитання із власної практики і одразу отримувати компетентні відповіді.
Час проведення: 10.00-16.00.
Місце проведення: Харківський обласний благодійний фонд “Єврейський культурний центр “Бейт Дан”, вул. Тобольська, 46.
Реєстрація: участь у заході безкоштовна, попередня реєстрація за посиланням:

https://docs.google.com/…/1aAlNXQTkSwGLOP9amawhzH…/viewform…

Реєстрація триває до 12:00 22 вересня 2015 року.
Учасники: захід буде корисним для представників (менеджери, бухгалтери, керівники) благодійних фондів та організацій, волонтерам, а також усім тим, хто безпосередньо відповідає за реалізацію благодійних проектів та програм.
Програма
10.00 – 10.30 Висвітлення благодійності та волонтерства в ЗМІ

10.30 – 11.15 Презентація «Благодійні та громадські організації, волонтери в нових законодавчих і суспільних реаліях»

11.15 – 12.00 Збір пожертв через благодійні скриньки: правила, ризики, боротьба з шахрайством

12.00 – 12.30 Перерва на каву

12.30 – 16.00

Положення, аспекти дії та наслідки прийняття Закону 2049 для НУО.

Благодійна допомога, співпраця з волонтерами, деякі аспекти застосування трудового законодавства в НУО.
Волонтери та АТО. Допомога в АТО, документальне підтвердження, відповідальність волонтерів.

Семінар проводитимуть:
Леся Ярошенко, інформаційний менеджер Українського форуму благодійників, Лариса Жигун, координатор адвокасі-кампаній Українського форуму благодійників, Катерина Ржевська, керівник проектів Українського форуму благодійників,
Юлія Кірсанова, сертифікований фахівець з управління фінансами неприбуткових організацій (професійні сертифікати IPFM, ACCA, CAP, працювала експертом у галузі організаційного розвитку неурядових організацій України в таких фондах і проектах, як USAID, ПРІК ПРООН, Фонд ім. Стефана Баторія, DESPRO, Фредеріка Еберта).
Захід відбудеться в рамках проекту за підтримки Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.

Leave a Reply

Your email address will not be published.