Дніпро! Вітаємо!
Аналітичний центр ACREC запрошує активістів, представників місцевої влади та бізнесу зареєструватись на безкоштовній програмі “Доброчесність, етика та довіра для розвитку місцевих громад”.
Коли 👉 24-26 січня — онлайн-модуль; 3 лютого — офлайн-модуль.
Вартість 👉 безкоштовно.
Реєстрація 👉 до 17.01, за посиланням:https://forms.gle/8rb46Fnpy4bvp1xh9
Цей курс допоможе активістам громади:
навчитись застосовувати антикорупційні інструменти
познайомитись з основами етики й доброчесного лідерства
розвинути критичне мислення та навички ефективної комунікації
дізнатись про принцип collective actions (деталі тут), який є перспективною сферою співпраці з грантодавцями
Дана подія – це місце, де ви зможете зустріти інших активістів, що прагнуть творити зміни навколо себе, і сформувати мережу однодумців. Крім того, навіть після завершення програми, учасники зможуть розраховувати на експертну підтримку ACREC з питань формування доброчесної громади.
Реєструйтеся на курс прямо зараз і отримайте інструменти для побудови доброчесного майбутнього вашої громади!
________________________________________________
🇺🇦 Навчальна програма “Доброчесність, етика та довіра для розвитку місцевих громад” розроблена Міждисциплінарним науково-освітнім центром протидії корупції в Україні (ACREC) за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI) — провідної антикорупційної програми в Україні, що фінансується ЄС, співфінансується і впроваджується МЗС Данії.
ACREC — це аналітичний центр Києво-Могилянської академії, який було засновано Центром протидії корупції та Transparency International Україна в 2016 році. Наша місія — це дослідження корупції та способів боротьби з нею, для побудови кращого майбутнього України. За участі експертів зі сфери запобігання і протидії корупції, ми реалізуємо навчальні проєкти, які готують наступне покоління антикорупційних спеціалістів, активістів, носіїв доброчесності.
Познайомтесь з нашою діяльністю та реалізованими проєктами за посиланням. Підпишіться на наші сторінки в соціальних мережах, щоб отримувати новини й анонси подій від освітнього центру:

Leave a Reply

Your email address will not be published.