7 листопада 2014 року о 12:00 у приміщенні інформаційної агенції «Главком» (вул. Шовковична 8/20) відбудеться прес-брифінг та церемонія підписання грантових угод на загальну суму понад 1 млн. грн. між Програмою розвитку ООН та 7 громадськими організаціями з різних областей України, що допомагають вимушеним переселенцям.

Всього в рамках грантового конкурсу «Сприяння процесам відновлення життєдіяльності внутрішньо переміщених осіб (ВПО)» було отримано 54 проектних пропозицій. Гранти буде надано таким організаціям:

ВГО «Національна Асамблея інвалідів України» з проектом «Підтримка переміщених осіб з інвалідністю».

ГО «ДОНБАС СОС» з проектом «Інформаційна підтримка ВПО через он-лайн платформу та кол-центр та підтримка ВПО в Донецькій обл. через координаційні центри в м. Краматорськ та м. Добропілля».
ГО «Європейська асоціація з прав інвалідів» з проектом «Підтримка ВПО з інвалідністю в місцях їх компактного розміщення Одеської області».
Консорціум громадських організацій «Центр зайнятості вільних людей» через ГО «Київський Будинок Прав Людини» з проектом «Допомога в працевлаштуванні ВПО».
ХОГО «Молодежная Правозащитная Группа – «Харьков» з проектом «Надання первинної допомоги ВПО волонтерською ініціативою «Станция «Харьков».
Благодійна організація «Світло надії» з проектом «Надання підтримки ВПО в Полтавській області».
ГО «Свідомі люди» з проектом «Надання психологічної підтримки ВПО».
У брифінгу візьмуть участь представники цих організацій та Заступник Постійного представника ПРООН в Україні пані Ініта Пауловіча, яка надасть інформацію про допомогу, що надає організація вимушеним переселенцям.

Акредитація на захід обов’язкова – прохання підтвердити Вашу участь: Евгеній Зеленко, спеціаліст з комунікацій Програми розвитку ООН, yevgeniy.zelenko@undp.org.

Leave a Reply

Your email address will not be published.