Програма сприяння громадській активності «Долучайся!» запрошує організації громадянського суспільства, представників ЗМІ, органів місцевої влади та інші зацікавлені сторони Дніпропетровської області відвідати презентацію своєї діяльності, яка відбудеться 24 березня у місті Дніпро. Програма фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та запроваджується Пакт Інк. (Pact Inc.) в Україні.

Під час зустрічі буде надана детальна інформація про цілі і завдання Програми, основні сфери її діяльності, а також про можливості, які вона пропонує. Учасники заходу матимуть нагоду отримати відповіді на свої запитання та поділитися своїми ідеями і досвідом.

Метою Програми «Долучайся!» є підвищення обізнаності та рівня участі громадян у громадській діяльності на національному, регіональному і місцевому рівнях. Пакт сприятиме підвищенню рівня громадянської освіти; розбудові ефективних національних, регіональних і місцевих громадських коаліцій та ініціатив для просування демократичних реформ; підвищенню організаційної спроможності партнерських ОГС; розвитку потенціалу задля сприяння довготривалому залученню громадян у процес демократичних реформ.

Програма надаватиме підтримку у вигляді грантів українським  національним, регіональним і місцевим організаціям та коаліціям, а також новоствореним ОГС, незареєстрованим групам та неформальним громадянським ініціативам.

Презентація відбудеться 24 березня 2017 року об 11:00 за адресою:

м. Дніпро

вул. Шолом-Алейхема 4/26

Культурно-діловий центр «Менора»

Арт-Галерея

Прохання заповнювати Реєстраційну форму для участі за цим посиланням:

http://bit.ly/2lqDmAu

 Пакт Інк. – міжнародна неурядова організація що працює в Україні з 2006 року у сферах урядування, організаційного розвитку та здоров’я.

Press Release ENGAGE in Dnipro 2017-03-24_UKR

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.