Програма Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні» оголошує конкурс на участь у «Академії громадської участі».
Академія громадської участі – програма навчання, спрямована на забезпечення більш ефективного діалогу між владою та громадою з використанням інструментів партисипативної демократії та принципів доброго врядування.
Учасники Академії матимуть можливість ознайомитися з напрацюваннями Центру експертизи реформ місцевого самоврядування Ради Європи, Європейської платформи країн-членів Ради Європи з доброго врядування, правовою базою Ради Європи з місцевої і регіональної демократії.

У рамках програми передбачається проведення трьох тренінгових серій, кожна з яких триватиме 2,5 дні. У проміжку між сесіями учасникам запропонують та допоможуть застосувати набуті знання для вирішення актуальних проблем громади і впровадження принципів доброго врядування.

Проведення першого тренінгу заплановано на листопад 2014 року. Наступні тренінги Академії відбудуться наприкінці 2014 та на початку 2015 року.
До участі у конкурсному відборі запрошуються – представники неурядових організацій, ЗМІ та фахівці, які мають досвід вирішення актуальних проблем громади шляхом взаємодії громадськості та органів місцевого самоврядування і місцевих органів виконавчої влади, а також зацікавлені у вивченні та подальшому поширенні принципів доброго врядування.

Конкурсний відбір проводиться для представників Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Рівненської, Харківської, Хмельницької, Херсонської та Чернівецької областей.
Додаткова перевага при відборі надаватиметься учасникам, які вже задіяні до процесів співпраці влади та громади або проводять діяльність, спрямовану на збільшення ефективності такої взаємодії, покращення якості надання публічних послуг.

Відбір кандидатів відбудеться у два тури. Для участі у першому турі відбору необхідно заповнити аплікаційну форму (додається) та надіслати її на електронну адресу good_governance@ukr.net із зазначення теми листа “Академія громадської участі”.
Термін прийму заявок подовжено до 12-00 22 вересня 2014 року.
За додатковою інформацію з питань конкурсу можна звертатись до керівника Програми РЄ Андрія Гука: +38-050-358-99-75, Andriy.GUK@coe.int .

Leave a Reply

Your email address will not be published.