Українсько-Польська РадіоШкола, у партнерстів з Школою Журналістики УКУ, запрошує журналістів, медіа-менеджерів, працівників ЗМІ на участь в програмі навчань «Мультимедійність».

Програма охоплює 4 навчальні сесії, що проходитимуть у Львові:

I-а: 10-14 вересня;

II-а: 25-28 вересня;

III-я: 17-19 жовтня;

IV-а: 7-9 листопада

У рамках програми учасники також матимуть можливість відвідати 21 Книжковий Форум (11-14 вересня),
ІІ Львівський Медіа Форум (25-27 вересня), стажуватимуться в студіях онлайн радіостанції MJoy Radio та побувають в редакції радіо Львівська Хвиля.

Тренерами Школи будуть українські та закордонні експерти, керівники редакцій, журналісти-репортери, серед яких:

Ігор Померанцев (Бі-бі-сі, Радіо Свобода, м. Прага, Чехія);
Юлія МакГаффі (колишнiй головний редактор Корреспондент.net, ведуча шоу Newsroom,Радiо “Аристократи”, м. Київ, Україна);
Ольга Грицик (Телеканал Україна, м. Київ, Україна);
Ярослав Лодигін, Данило Хомутовський, Лєра Чачібая (Радіо “Аристократи”, м. Київ, Україна);
Дарек Маціборек (польський радіожурналіст, один з творців радіомережі RMF FM).
Форми навчання: тренінги, майстер-класи, творчі зустрічі, дискусії.

При відборі до програми перевага надаватиметься журналістам та менеджерам з досвідом роботи в медіа, проте подавати заявку можуть також і ті, хто лише планує отримати такий досвід.

Організатори компенсують витрати на проїзд та проживання для учасників з інших міст.

Відбір учасників відбуватиметься на основі заповненої анкети (при потребі – додаткового інтерв’ю).Анкети можна заповнювати до 25 серпня 2014 року включно (анкети, заповнені пізніше, також розглядатимуться за умови високої мотивації). Підтвердження участі учасники отримають до 29 серпня. Організатор залишає за собою право не пояснювати і не оголошувати причини відмови.

Місце проведення: м.Львів, вул. Хуторівка, 35а Школа журналістики УКУ

м.Львів, вул. І.Франка, 9 «MJoyRadio»

Додаткову інформацію Ви можете отримати написавши на електронну адресу in@radioschool.com.ua
Також слідкуйте за нашими оновленнями на Facebook- сторінці Mjoy Multimedia, де ми публікуватимемо всю інформацію по РадіоШколі.
Контактний телефон: (050) 371-55-91 (Марта)

Коротко про РадіоШколу:

РадіоШкола була створена в лютому 2009 року з ініціативи медіа-фахівців, зацікавлених у розвитку радіо в контексті нових технологічних можливостей. Територіально школа розташована у Львові, але своєю діяльністю охоплює Україну, Польщу та інші країни ЄС.

Амбітним та довготривалим завданням РадіоШколи є пошук нових форм (і як наслідок – нових форматів) розвитку радіо в контексті динамічної еволюції Інтернету; перевтілення радіо в мультимедійну форму ЗМІ. Разом з тим РадіоШкола займається дослідженням історичних аспектів становлення радіо та відновленням забутих традицій і форм.

У короткій перспективі Школа ставить собі за мету об’єднати середовище радійників та журналістів, причетних до творення електронних медіа і зацікавлених у їх розвитку в майбутньому.

РадіоШкола здійснила 4 випуски слухачів за напрямками: Основи радіо-майстерності, Online-радіо, Майстерність радіорепортажу, FM + Оnline радіо.

Leave a Reply

Your email address will not be published.