Відкрито прийом заявок на грантову програму для організацій, що працюють із внутрішньо переміщеними особами (ВПО) зі східних регіонів України та Криму.

Програма покликана підтримати проекти, що сприяють інтеграції переселенців у місцеві спільноти, захисту їх прав та свобод. Такі проекти необхідні нашому суспільству, адже лише діалог між вразливими категоріями населення та місцевими жителями здатний запобігти конфліктам і забезпечити якнайшвидшу адаптацію переселенців.

До участі в конкурсі запрошуються організації, що:

складаються мінімум із п’яти чоловік, двоє з яких є внутрішньо переміщеними особами;
є неурядовими організаціями;
зареєстровані в Міністерстві юстиції України відповідно до законодавства України по роботі з ВПО;
беруть участь у діяльності товариства ВПО і їх підтримці, працюють із метою задоволення потреб, захисту прав і свобод переселенців;
мають досвід роботи з ВПО не менше шести місяців або вже реалізували успішні проекти в даній сфері.
Заявки на участь у програмі будуть оцінюватися за такими критеріями:

бюджет проекту не повинен перевищувати:
– 40.000 грн – проект типу А;
– 20.000 грн – проект типу B;
проект повинен бути некомерційним, неполітичним і недискримінаційним;
проект має забезпечувати захист ризиків мобілізації спільноти ВПО, підтримку вразливих груп, соціальної адаптації та інтеграції вимушених переселенців;
фінансова стійкість проекту та раціональне використання коштів;
актуальність проекту в конкретному регіоні;
проект має бути реалізований до 10 березня 2016 року.
Заявки приймаються до 20 вересня включно.

Зверніть увагу: грантова програма не спрямована на підтримку проектів із поліпшення умов життя/житла і надання гуманітарної допомоги.

Для участі в програмі необхідно надіслати на електронну адресу social.initiatives@krymsos.com, вказавши в темі листа «Заявка на грант», наступний пакет документів:

особисті документи заявника (паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про реєстрацію в Міністерстві соціальної політики як внутрішньо переміщена особа);
відповідні реєстраційні документи організації;
заповнена заявка на проект однією з мов (форми додаються);
відповідні підтверджуючі документи від місцевої влади/організацій-партнерів (лист-дозвіл, рекомендаційний лист і т.д.) – за необхідності.
Якщо у вас є питання, телефонуйте по буднях з 10:00 до 19:00 за телефонами: +38 (063) 073-16-19, +38 (096) 684-88-47, +38 (095) 031-53 -97 (Дмитро, Сабіна).

Програму грантів реалізовує КримSOS спільно з міжнародною організацією Stabilization Support Services за підтримки Фонду стабілізації конфлікту та безпеки Британського уряду.

Leave a Reply

Your email address will not be published.