Запрошуємо всіх громадських активістів та небайдужу молодь 11 квітня на тренінг “Інформаційні технології. Створення актуальних інформаційних матеріалів”

Стартував проект Сумського Обласного Комітету Молодіжних Організацій «Моя гідність – мій вибір», за фінансової підтримки NED. У зв’язку з останніми подіями в Україні виникає потреба у підтримці та інформуванні молоді, її активізації. 25 травня 2014 року нас чекають позачергові президентські вибори. Як показує практика попередніх виборів, активність молоді у голосуванні недостатньо висока порівняно з населенням середнього і похилого віку.

Молодь – це потенціал країни, її потрібно мотивувати, інформувати про виборче право, про можливості впливу на внутрішню політику держави, про важливість кожного голосу для розвитку країни, що особливо актуально саме зараз.

Тому, головним нашим завданням в рамках проекту є залучення якомога більшої частини молоді до участі у виборах, як активних спостерігачів і виборців, таким чином підвищити кількість голосуючих, підвищити рівень зацікавленості у передвиборчому процесі та контролі за його перебігом самими виборцями. Це один із методів запобігання фальсифікаціям на виборах.

Цільовою аудиторією проекту є студенти місцевих ВНЗ, члени громадських організацій, активна молодь.

У рамках проекту планується проведення одноденного тренінг-семінару по темі «Інформаційні технології». Під час тренінгу ви дізнаєтесь сучасні технології піару, як створити дієвий рекламний заклик, отримаєте практичні навички з розробки інформаційних матеріалів, а також разом з тренерами створите мотиваційний флаєр-запрошення на президентські вибори 2014р.

Проект передбачає кава-паузи, обід та відшкодування квитків (для учасників з інших міст).

Регіональні партнери проекту: Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск», Молодіжний центр Дніпропетровщини

Дата тренінгу: 11.04.2014р., з 10:00 до 17:00

Місце проведення: м. Дніпропетровськ, вул. ак. В. Лазаряна, 2 (приміщення палaцу студентів ДНУЗТ ім. ак. В. Лазаряна, 3 поверх)

Для участі в тренінгу необхідно заповнити анкету до 9 квітня 2014 р. за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1ClOLxK3NfYk_rthfSmocLVGHu_Fk30gdjbXnFjfI9ZM/viewform

або зареєструватись за телефоном (0562) 36-75-22.

Контактні особи: Віолетта Капітон 093-137-94-57

Анна Марченко 093-807-25-41

Leave a Reply

Your email address will not be published.