Запрошуємо активних і небайдужих молодих людей віком від 18 до 24 років, яким знайома система альтернативного догляду дітей, до участі в проекті “Молодь для молоді: знай свої права, змінюй життя”.

Якщо на більшість питань Ти відповів або відповіла «Так», запрошуємо Тебе до участі в проекті «Молодь для молоді: знай свої права, змінюй життя»!

Тривалість проекту: з вересня 2014 року до травня 2015 року

 Мета проекту: розвинути потенціал молоді для втілення соціальних змін в інтересах соціально-незахищених однолітків, представників місцевих громад шляхом розвитку навичок фасилітації та лідерства, підвищення обізнаності про громадянські та соціальні права, розвитку національної молодіжної мережі підтримки.

 Що буде відбуватися під час проекту для його учасників?

Чому це може бути корисно та цікаво саме для Тебе?  Завдяки проекту Ти отримаєш можливість:

Для участі в конкурсному відборі учасників: Термін прийому анкет продовжено до 15 вересня 2014р. включно.

Відбір учасників: за результатами конкурсного відбору до участі в проекті буде запрошено 15 молодих людей. Відібрані молоді люді будуть запрошені до участі в одноденній ознайомчій зустрічі в Києві. Через продовження набору учасників результати будуть повідомлені 17 вересня 2014р.

Умови участі в проекті:

За додатковою інформацією звертайся до Ольги Павлик, координатора тренінгових програм Партнерства «Кожній дитині», тел.: 044 288 29 99, ел. пошта:o.pavlyk@p4ec.org.ua

 ***

Детальніше про проект

Проект «Молодь для молоді: знай свої права, змінюй життя» (2014-2015) впроваджується Міжнародною благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині» за фінансової підтримки Посольства Фінляндії в Україні та волонтерської підтримки учасників проекту«Впевнений старт»