Центр політико-правових реформ видав брошуру «Адміністративні послуги для Тебе. Посібник громадянину». Видання має за мету допомогти громадянам розібратися у новаціях, які впроваджуються у сфері адміністративних послуг.

Кожен з громадян за потреби отримати адміністративну послугу задається питаннями: «Де її можна отримати? Що від мене вимагається, щоб її отримати? Скільки це буде коштувати? Скільки часу піде на отримання адміністративної послуги?». Адже отримання адміністративних послуг в Україні є справою складною, непрозорою та витратною.

З метою вирішення цих проблем 6 вересня 2012 року було ухвалено Закон України «Про адміністративні послуги». У виданні у доступні формі розповідається, як громадяни можуть використати цей Закон для реалізації своїх прав та захисту законних інтересів.

У виданні окрема увага приділяється можливостям впливу громадських активістів на покращення стану справ з наданням адміністративних послуг.

Видання підготовлено та видано друком завдяки фінансовій допомозі Європейського Союзу.

Запрошуємо колег з неурядових організацій, представників центрів надання адміністративних послуг, інших зацікавлених осіб до розповсюдження посібника. Бажану кількість брошури можна отримати в офісі Центру політико-правових реформ.

Leave a Reply

Your email address will not be published.