Запрошуємо Вас, Ваших колег, учнів, студентів і усіх охочих на безкоштовні заняття з американською викладачем-методистом в січні!

Наша викладач- методист Емілі Магазінер підготувала для Вас чудовий новорічний подарунок у вигляді двох презентацій-дискусій, на яких ви зможете поринути в історію життя та політичної діяльності Мартіна Лютера Кінга та дізнатись, як цей пастор миру завоював серця та вплинув на свідомість мільйонів американців та людей у всьому світі. Ця інформація може стати неоціненним внеском в поглибленому вивченні мови, історії та культури США на заняттях зі школярами та студентами.

Вівторок, 20 січня, 16:00-17:30 Презентація-дискусія: «Вшануймо пам’ять Мартіна Лютера Кінга» Частина 1 (запрошуються всі охочі)
Презентер: Емілі Магазінер, викладач-методист, стипендіат за програмою Держдепартаменту США.
На цій презентації-дискусії ви зможете поринути в історію життя Мартіна Лютера Кінга, яку зможете використати в поглибленому вивченні мови, історії та культури США на заняттях зі школярами та студентами.

Середа, 21 січня, 16:00-17:30 Презентація-дискусія: «Вшануймо пам’ять Мартіна Лютера Кінга» Частина 2 (запрошуються всі охочі)
Презентер: Емілі Магазінер, викладач-методист, стипендіат за програмою Держдепартаменту США.
На цій презентації-дискусії ви дізнаєтесь, за що Мартіна Лютера Кінга була нагороджено Нобелівською премією миру 1964 року та вищою нагородою США – Золотою медаллю Конгресу, а також як цей пастор миру завоював серця та вплинув на свідомість мільйонів американців та людей у всьому світі.
Цю інформацію ви зможете використати в поглибленому вивченні мови, історії та культури США на заняттях зі школярами та студентами.

Вітаємо Вас та Ваші родини з Новим Роком. Бажаємо Вам і мирного та світлого року!

Для участі у заходах зареєструйтесь, будь ласка, по телефону: (044) 238-66-10, 067-2307619, або ел. поштою: etrc_kyiv@yahoo.com.

Семінари та клуби відбудуться в приміщенні Ресурсного Центру за адресою:

Києво-Могилянська академія, вул. Сковороди 2, корп. 3, кімн. 121.

Leave a Reply

Your email address will not be published.