Центр „Тамариск” запрошує представників організацій громадянського суспільства Дніпропетровського регіону на друге засідання Клубу Позитивних Змін.

Під час заходу буде проведена Презентація програми UNITER з підтримки організаційної спроможності організацій громадянського суспільства (ОГС).

Час проведення заходу: 12 квітня о 14:00 год.

Місце проведення: конференц-зал Центру підтримки громадський і культурних ініціатив „Тамариск”.

У засідання візьме участь Володимир Шейгус, виконавчий директор Ініціативного центру сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» (ІСАР «Єднання»), який є Партнером Програми з впровадження конкурсу ваучерів (грантів) з розвитку спроможності ОГС. ІСАР «Єднання» надаватиме допомогу Програмі в проведенні регіональних інформаційних сесій, оцінюванні та відборі проектних пропозицій, у моніторингу використання ваучерів, аналізі звітів тощо.

Через конкурс грантів Програма має на меті визначити та відібрати на конкурсних засадах ОГС, які є активними у суспільстві та зацікавлені у власному організаційному розвитку. Більш спроможні ОГС здатні розробляти та/або виконувати якісніші проекти та програми, що приводить до значущих соціальних змін у суспільстві.

Основними завданнями даного конкурсу ваучерів (грантів) з організаційного розвитку ОГС є:

o розвиток професійної кваліфікації ОГС; o покращення програмної ефективності ОГС; o підвищення впливу ОГС на місцевому рівні; o підвищення життєздатності ОГС; o розвиток культури організаційного зростання ОГС.

Організації можуть отримати наступні види ваучерів (грантів):

1. Базовий ваучер (до $1000) 2. Ваучер для поглибленого навчання (до $7000) 3. Ваучер для групи організацій (до $7000) 4. Ваучер для проведення Оцінки організаційної спроможності.

Одна організація може подаватися на декілька Ваучерів, загальна сумарна вартість яких не перевищуватиме $7000 на один фінансовий рік.

Детальніша інформація про презентацію Програми UNITER: за тел. (044) 201 01 61 www.isar.net.ua

Засідання Клубу проходитиме у рамках проекту Центру „Тамариск” “Підвищення професійності та активності організацій громадянського суспільства Дніпропетровського регіону”, який реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Для участі у заході необхідно зареєструватися не пізніше 16 години 10 квітня 2012 р.

Адреса конференц-залу: м. Дніпропетровськ, пр. Кірова, 82Г, другий поверх. Проїзд від ЖД – та автовокзалу на маршрутному таксі № 150, від Центрального універмагу – №№ 113, 53 до зупинки „Вулиця Вакуленчука”. Карта додається.

Контактна особа – Ольга Бушина

Тел. 36 75 22, (098) 89 14 819 (з10.00 до 17.00).Е-mail: bushina@tamarisk.org.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published.