26 жовтня 2016р. в Центрі підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» відбулося чергове засідання Клубу Позитивних Змін на тему: “Презентація проекту “Програми розвитку громадянського суспільства в Дніпропетровській області”, яка була розроблена в партнерстві з провідними громадськими організаціями регіону.
Як відомо, в кінці серпня 2016р. 130 громадських активістів Дніпропетровського регіону провели Стратегічну сесію для створення дієвої регіональної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Дніпропетровській області.
За підсумками заходу всі пропозиції, висловлені громадськими активістами, керівниками інститутів громадянського суспільства, експертами, науковцями, журналістами, підприємцями, представниками місцевих органів влади та небайдужими громадянами були об’єднані в єдиний документ.
Під час презентації проекту обласної Програми розвитку громадянського суспільства директор Центру «Тамариск» Тетяна Карельська зазначила, що в Дніпропетровському регіоні вперше подібний документ розробляється із залученням такої кількості інститутів громадянського суспільства. Програма передбачає реалізацію чотирьох напрямків:
Створення сприятливих умов для формування і інституційного розвитку організацій громадянського суспільства.
Забезпечення ефективних процедур участі громадськості під час формування та реалізації державної, регіональної політики, вирішення питань місцевого значення.
Стимулювання участі організацій громадянського суспільства в соціально-економічному розвитку Дніпропетровської області.
Створення сприятливих умов для розвитку міжсекторального співробітництва.

Leave a Reply

Your email address will not be published.