9 червня 2015 року об 11 годині у Креативному просторі «Часопис» (м. Київ, вул. Л. Толстого, буд. 3) відбудеться презентація на тему «Депутати, округи, підзвітність громаді: аналіз півріччя роботи Ради». Під час заходу представники Громадянської мережі ОПОРА презентують завдання та перші результати кампанії ОПОРИ з моніторингу діяльності народних депутатів-мажоритарників у 36 виборчих округах 12 областей України. Зокрема, у рамках презентації будуть висвітлені проблеми досліджуваних округів і зусилля народних депутатів щодо їхнього вирішення, а також буде надана попередня оцінка ступеню дотримання народними депутатами законодавства щодо особистого прийому громадян і роботи громадських приймалень. Окрім того, будуть обговорені шляхи підвищення прозорості та підзвітності парламентарів та продемонстровані можливості сайту РАДА як інструменту контролю за діяльністю народних обранців.

Про ці та інші особливості кампанії ОПОРИ з моніторингу діяльності парламентарів, а також про можливості сайту РАДА розкажуть:

Ольга Айвазовська, координатор виборчих та парламентських програм ОПОРИ;
Олена Рибій, керівник проекту ОПОРИ РАДА;
Юрій Хорунжий, прес-секретар ОПОРИ.
До участі у заході запрошені провідні експерти, представники депутатських фракцій у Верховній Раді України та їхні помічники, журналісти, політологи, представники політичних партій і громадських організацій, дипломатичних місій і міжнародних організацій. Для участі у заході необхідне заповнити форму реєстрації до 18:00 5 червня.

Захід здійснюється Громадянською мережею ОПОРА у рамках Програми USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.

Leave a Reply

Your email address will not be published.