2 жовтня 2018 року у ресторані «PA-SI-GU» Центром «Тамариск» був проведений прес-сніданок з друкованими та інтернет виданнями міста Дніпра. Приводом зібратись у неформальній обстановці стало повернення фестивалю «URCYans» у Дніпро.

У прес-завтраці взяли участь журналісти найбільших видань Дніпра: сайтів «Інформатор» та «056», друкованих видань «Наше місто» та представників Союзу журналістів України на Дніпропетровщині.

«uCRAZYans – це громадський простір, де весело, інтерактивно, неочікувано кожен зможе провести час. На відвідувачів чекатиме: інтерактивний музей, де не просто можна, але й потрібно чіпати експонати та цікаві тематичні інсталяції. Дивувати людей будуть перфоманси і різні зони активностей», – про це розповіла директорка Центру «Тамариск» Тетяна Карельська.

Далі у невимушені бесіді за чашечкою кави учасники обговорювали формат і активності заходу, інновації фестивалю та складності їх реалізації.

По завершенню заходу найбільше інтернет видання Дніпропетровщини та НСЖУ стали інформаційними партнерами фестивалю.Ось, так робляться справи за ранковою кавою з журналістами.

Захід проводиться Центром «Тамариск» в рамках проекту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст фестивалю є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Leave a Reply

Your email address will not be published.