11 грудня 2014 року о 10:45 у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна (Головний корпус, м. Свободи, 4, ауд. 2-49) пройде прес-конференція «Енергоефективність в кожен дім», присвячена початку реалізації проекту “Природний газ – шлях до сталого енергетичного розвитку”.

Мета проекту – підвищення рівня енергоефективності та раціонального використання природного газу у територіальних громадах Харківської та Донецької областей (Балаклійського, Слов’янського, Ізюмського та Барвінківського районів) шляхом поширення обізнаності про кращі практики й економічну доцільність енергозбереження та раціонального використання природних енергетичних ресурсів.

Проект реалізує громадська організація «НОВА Енергія» у партнерстві з фізико-енергетичним факультетом Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Спікери:

1. Керівник проекту-професор, доктор фіз.-мат. наук, Костянтин Едуардович Нємченко,

2. Голова ГО «НОВА Енергія», Віталій Филенко,

3. Експерти проекту.

В рамках проекту організатори за один день планують навчити мешканців невеликих міст та селищ простим правилам економії енергоресурсів.

Також на прес-конференції організатори презентують підготовлені матеріали проекту.

Метою створення матеріалів проекту є не тільки підвищення обізнаності населення про енергоефективність та раціональне використання природних енергетичний ресурсів, а йпереборення двох найбільш поширених ментальних стереотипів:

– енергозбереження пов’язане з вимогою скорочення звичних і необхідних для комфортних умов проживання витрат комунальних послуг;

– енергоефективні заходи потребують значних фінансових затрат.

У переборенні першого стереотипу допоможуть аргументи, що стосуються фінансових вигод від встановлення індивідуальних приладів обліку водопостачання, електропостачання, газопостачання та водовідведення.

Для руйнування другого стереотипу в брошурі «Енергоефективність в кожен дім: економити легко» наведено перелік енергоефективних заходів, що потребують мінімальних фінансових затрат або не потребують їх взагалі.

АКРЕДИТАЦІЯ ЖУРНАЛІСТІВ:

Тел. 097 9257249

Електронна адреса:

РОЗКЛАД ЗАХОДУ:

10.45-11.00 – Реєстрація учасників.

11.00-11.40 – Презентація проекту.

11.40-12.00 – Питання-відповіді.

Проект реалізується у рамках програми «Український інститут газу нетрадиційних джерел»

Leave a Reply

Your email address will not be published.