Що таке Мережі хабів України і в чому її унікальність? Чим може бути корисною Мережа для громадських організацій та пересічного громадянина? Які вже проекти Мережа реалізувала і що на часі? Як спонукати жителів громад, які упродовж 25 років жили «тихіше води, нижче трави», виходити за межі звичної зони комфорту і брати ініціативу у свої руки?

Ці та інші питання обговорять під час прес-конференції  на тему: «Для чого українцям громадські організації і що буває, коли вони об’єднуються у мережі?», яка відбудеться 28 січня о 13.30 у прес-центрі «Інформатор» (м. Дніпро, вул. Воскресенська 14, прес-центр «Інформатор»).

Її влаштовує Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск», член Мережі хабів громадянського суспільства.  До неї входять 15 потужних громадських організацій із різних областей України. Це регіональні лідери, які працюють у різних напрямах і досягають результатів.

На сьогодні  Мережа хабів об’єднує експертів в питаннях правозахисту, гендерних проблем, розвитку інститутів громадянського суспільства, аналітичних досліджень, інструментів місцевої демократії та активізації громад. І всі вони працюють над спільною метою – сприяють розвитку громадянського суспільства України, підтримують демократичні перетворення та посилення голосу громад.

Під час прес-конференції представники хабів поділяться власним досвідом, презентують кейси діяльності, а ще розкажуть,  яку користь можуть отримати  пересічні українці від діяльності мережі.

Спікерами прес-конференції будуть:

Тетяна Карельська – директорка Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск», членкиня Координаційної ради Мережі хабів України.

Олексій Андреєв – голова громадської організації «Дніпровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики»

Віталій Моргун – громадський експерт з розвитку та активізації громад

Лариса Скрипченко – голова громадської організації «Від мрії до дії»

Дмитро Корнієнко – менеджер з комунікацій Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск»

 

Контакти організаторів прес-конференції: 0 (95) 303 30 67, Дмитро.

 

Захід проходить у рамках проекту «Створення та інституційний розвиток мережі Громадських організацій хабів», що підтримується ПРООН в Україні в межах Проекту «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Leave a Reply

Your email address will not be published.