13-14 лютого 2018 року у м. Дніпро для громадських організацій та активістів другої групи 7-ї Школи позитивних змін проведено дводенний тренінг «Розробка соціального проекту». Навчання проходили представники з Дніпропетровської, Запорізької, Харківської, Донецької, Луганської областей.

У ході тренінгу учасники отримали знання та розробили власні соціальні проекти у групах. Під час роботи у групах представники громадянського суспільства самостійно визначали цільову аудиторію, зацікавлених сторін, розробляли «дерево проблем» та робочий план, прогнозували очікуванні результати, розробляли план моніторингу та оцінки, а, також, рахували бюджет.

Результатами роботи в групах стали підготовлені проекти: «Мрійник» у місті Українськ Донецької області, який передбачає створення простору неформального спілкування та взаємодії для молоді. «Срібний коник» у місті Лисичанськ, направлений на пет-терапію для дітей та дорослих. «Нові сторінки життя», що створює «живу бібліотеку», яка б складалась з квест-кімнати, зони майстер класів, настільних ігор, аромо кімнати та іншого. «Діти наше майбутнє» створюють у місті Вільногірськ простір для психічно-емоціональної реабілітації дітей, що потрапили у складні життєві обставини.

Тематика проектів схожа, хоча вони і розроблялись у чотирьох окремих групах – це свідчить про важливість створення сприятливих умов для нового покоління громадян України. У цих проектах фокус організацій громадянського суспільства був направлений на вирішення відповідних проблем та забезпечення умов розвитку молодого покоління.

Тренінг проводила ведучий тренер Центру «Тамариск» Наталія Стаднічук.

7-ма «Школа Позитивних Змін» проводиться в рамках програми Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» за фінансової підтримки Фонду імені Ч. С. Мотта.

#Тамариск

Leave a Reply

Your email address will not be published.