“Як ефективно працювати громадським організаціям під час карантину?”, – це питання постало перед усіма тиждень тому і саме на це питання чекали відповіді студенти “Школи інформування та комунікацій”. Тому 27 березня 2020 року Центр “Тамариск” провів онлайн майстер-клас “Сучасні канали діджіталізаціі просування інформації для цільових аудиторій”

 Діджиталізація стала необхідністю. З якими викликами зіткнулися організації під час карантину? Під час вебінару люди ділилися наболілим. Переваги цифрового світу розуміли і раніше, але не було часу вникати. Зараз цей час настав. Раптовий карантин дозволив усім знайти можливість розібратися в темі. Наталія Стадничук, тренер, коуч, експерт з комунікацій, ознайомила учасників з сервісами для роботи онлайн.

 Сьогодні ми розбирали плюси та мінуси різних платформ та додатків. Вебінар проходив в додатку ZOOM, тому найкраще ми опанували саме цей сервіс: побачили та поспілкувалися, працювали в групах, презентували власні напрацювання у візуальному вигляді. Дуже цікавий та новий досвід для багатьох учасників. З тренеркою Наталією Стадничук ми розглянули інші можливості для роботи, від сервісів автоматичних розсилок до платформи “mira” для дистанційної фасилітації. Робота організацій громадянського суспільства, а також Центру «Тамариск» буде в онлайн режимі до 24 квітня. Було приємно навіть просто поспілкуватися, бо ми вже скучили за усіма!

Освітня програма проводиться в рамках проекту «Підвищення інформаційно — комунікаційного потенціалу організацій громадянського суспільства Східної та Центральної України», який реалізується  за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.

Лариса Скрипченко

SMM менеджер Центру “Тамариск”

Leave a Reply

Your email address will not be published.