Громадська організація «Київська Школа Рівних Можливостей» (КШРМ) отримала грант (ваучер) Ініціативного центру сприяння активності та розвитку громадського почину ІСАР «Єднання» на фінансування змін та посилення організаційного розвитку Громадської організації в рамках «Програми з організаційного розвитку ОГС» і оголошує тендер на пошук аудиторської компанії для підготовки до проведення аудиту КШРМ за період з 1 січня 2013 року по 31 грудня 2014 року у відповідності до міжнародних стандартів аудиту, встановлених Міжнародною федерацією бухгалтерів (IFAC).

Передбачається проведення не менше 10 консультацій двома експертами аудиторської кампанії з метою покращення механізмів фінансової діяльності організації, вдосконалення документообігу, підвищення стандартів діловодства тощо.

Для участі у тендері зацікавлені організації мають подати наступні документи:

1. Лист зацікавленості, в якому зазначені назва організації, адреса, контактна інформація, прізвище, ім’я та по-батькові контактної особи. Лист має бути підписаний та пропечатаний печаткою організації.;
2. Свідоцтво/виписку про реєстрацію аудиторської компанії; Сертифікат на право займатись аудиторською діяльністю;
3. Комерційну пропозицію в гривнях та контакти відповідальної особи яка уповноважена відповідати на запитання щодо тендерної пропозиції.
4. Документи, якими підтверджуються досвід роботи компанії з неприбутковими організаціями та досвід аудитів у відповідності до завдань Технічного завдання (включаючи копії сертифікатів, які підтверджують кваліфікацію аудиторів), та план підготовки до проведення аудиту.

Документи мають бути надіслані на адресу електронної пошти КШРМ gender@ukr.net

Фінансування відбуватиметься за рахунок гранту ІСАР «Єднання».

Термін подання пропозицій на тендер 13 листопада 2014 року, 23.59 за Київським часом. Заявки, які подані пізніше, розглядатися не будуть.

Рішення тендерної комісії КШРМ буде оголошено 15 листопада 2014 року. Усі організації, які надали тендерні пропозиції у зазначені терміни, будуть повідомлені про прийняті рішення.

Консультації повинні розпочатися не пізніше 15 листопада 2014 року. Результати мають бути представлені КШРМ не пізніше 30 грудня 2014 року.

Питання щодо тендеру направляйте, будь ласка, на адресу електронної пошти Gender@ukr.net

Матеріали взяті із порталу “Громадський простір” ( http://www.civicua.org )

Leave a Reply

Your email address will not be published.