Центр “Тамариск” з 20 березня 2020 року реалізує інформаційну кампанію щодо протидії поширенню COVID-19 та зменшенню негативного впливу самоізоляції. Кампанія ініційована ПРООН в Україні та діє по усій країні.

Наші волонтери працюють в різних містах та селах, вони допомагають розповсюджувати інформацію, шиють маски для тих, хто цього потребує,   допомагають людям поважного віку та людям з інвалідністю. Партнерські громадські організації долучилися до кампанії “Дотримуйся дистанції 2 м”, в рамках якої поширили інформаційні наліпки в своїх містах та селах, в закладах, які працюють під час карантину.

“Фізичне дистанціювання, соціальна згуртованість”, – ці слова стали девізом для активістів з Підгородненської ОТГ, Черкаської ОТГ, міст Новомосковська, Нікополя, Кривого Рогу, селище Покровське. Наліпки в рамках кампанії “Дотримуйся дистанції 2 м” виготовлені за підтримки UNDP Ukraine / ПРООН в Україні

 

Світлина від Центр підтримки громадських і культурних ініціатив "Тамариск".Світлина від Центр підтримки громадських і культурних ініціатив "Тамариск".

Leave a Reply

Your email address will not be published.