ГО « Наше відродження»  місто Красногорівка, Мар’їнського району, Донецької області була створена у жовтні 2014 року. З серпня 2014 року ініціативна група почала співпрацювати з ГО « Хто, як не я». Співпраця у вигляді роздачи гуманітарної допомоги : продовольчи набори, взуття та одяг, миючи засоби, дитяче харчування, памперси для лежачих хворих. Ми організували відпочинок дітей міста Красногорівка на Різдвяні канікули у Дніпропетровську. Наші дітлахи побували на Новорічних ялинках.

Після масованого обстрілу міста Красногорівка та Мар’їнка 3 червня 2015 року ГО « Хто, як не я», БФ « За майбутнє України» та ГО « Наше відродження» організували, в цілях безпеки, вивоз дітей з данної території у Дніпропетровськ. Дітлахи відпочивали протягом 10 днів.

 

Завдяки Ларисі Скрипченко, ми потрапили у Центр « Тамариск» де мали можливість поспілкуватися з Тетяною Карельською. Тетяна з розумінням поставилися до наших проблем і запросила  нас на серію тренінгів.  Інтенсивна тренінгова програма протягом чотирьох місяців допомогла нашій організації професійно вибудовувати внутрішню структуру, розвиватись, приймати рішення, досягати згоди, ефективно діяти. На тренінгах ми оволоділи важливими інструментами для професійної роботи. Під час тренінгу з ефективних комунікацій ми отримали досвід для налагодження роботи з представниками цільових аудиторій, колегами, волонтерами, партнерами. Як знижувати емоційне напруження в складних ситуаціях, Тренінг по стратегічному плануванню дав нам можливість  бачити свою місію, формувати її на майбутнє:  Тренінг з основ фасилітації дав можливість зрозуміти як не довести до конфлікту? Як організовувати обговорення в громадах, зі своїми цільовими аудиторіями, створювати атмосферу для того, щоб люди могли домовитись, а не конфліктувати.  « Тамариск» надав нам можливість розпочати діалог иіж владою та громадою.

На тренінгах ми мали можливість нових знайомств, спілкування , встановлення контактів з громадськими організаціями та благодійними фондами. Результатом стали підписані договоари на співпрацю. Нашими партнерами стали БФ « Українська Рада з питань біженців», БФ, МБФ «Ожина», ГО Правозахисна група «Січ».

Leave a Reply

Your email address will not be published.